úvodní stránka
Polední menu
16. -20. 09. 2019

Pondělí 16. 9 . 2019
polévka: Fazolová s uzeninou
250 g Smetanové rizoto s kuřecím masem, zeleným hráškem a sýrem
150 g Vepřový vrabec, dušený špenát, bramborový knedlík
 
Úterý 17. 9. 2019
polévka: Moravská česnečka
150 g Smažené sýrové duo, lahůdkový brambor, tatarka
250 g Pšeničná tortilla plněná kuřecím masem a ledovým salátem

Středa 18. 9. 2019
polévka: Kuřecí vývar se zeleninou a nudlemi
100 g Štěpánská hovězí pečeně, dušená rýže
150 g Špíz s krůtím masem, zeleninou a cibulkou, opečený brambor

Čtvrtek 19. 9. 2019
polévka: Cuketový krém s chia semínky
130 g Smažený vepřový řízek, bramborová kaše
250 g Linguine s rukolovým pestem, sušenými rajčaty a parmezánem

Pátek 20. 9. 2019
polévka: Hovězí vývar se smaženým hráškem
250 g Francouzské brambory s uzeným masem a hráškem, kyselá okurka
120 g Plněný paprikový lusk, rajská omáčka, houskový knedlík


RÁDI VÁM NABÍDNEME POLEDNÍ MENU TAKÉ NA ZÁMECKÉ SÝPCE

meníčka.cz


Cook_with_weapons.gif

 

Rozpis turnajů 2019

pondělí 16, září 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina B - 1. kolo
Ball_rolls.gif

úterý 17, září 18:00-22:00 hod.
Turnaj muži - 8. kolo

pondělí 23, září 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina D - 1. kolo

středa 25, září 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
s
kupina C - 1. kolo

pondělí 30, září 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka 
skupina F - 1. kolo

úterý 1, říjen 18:00-22:00 hod.
Turnaj ženy - 9. kolo

čtvrtek 3, říjen 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina A - 2. kolo

pondělí 7, říjen 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina E - 2. kolo

úterý 8, říjen 18:00-22:00 hod.
Turnaj smíšené dvojice - 9. kolo

středa 9, říjen 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina C- 2. kolo

pondělí 14, říjen 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina B - 2. kolo

úterý 15, říjen 18:00-22:00 hod.
Turnaj muži - 9. kolo

středa 16, říjen 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina D - 2. kolo

pondělí 21, říjen 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina F - 2. kolo

pondělí 4, listopad 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina B - 3. kolo

úterý 5, listopad 18:00-22:00 hod.
Turnaj ženy - 10. kolo

středa 6, listopad 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina C - 3. kolo

pondělí 11, listopad 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina E - 3. kolo

úterý 12, listopad 18:00-22:00 hod.
Turnaj smíšené dvojice - 10. kolo

středa 13, listopad 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina D - 3. kolo

čtvrtek 14, listopad 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina A - 3. kolo

pondělí 18, listopad 18:00-22:00 hod.
Turnaj Zámecká sýpka
skupina B - 3. kolo

úterý 19, listopad 18:00-22:00 hod.
Turnaj muži - 10. kolo

© 2004-2019, Bowling Blansko. Všechna práva vyhrazena. | Publikační systém CMS PRO-WEB, design ivosh.com.