úvodní stránka

Přeborník Blanska 2010, ani 300 nestačilo!!

Dne 9.10.2010 se odehrál již šestý ročník tradičního turnaje o to, kdo se stane nejlepším hráčem města Blanska v bowlingu a odnese si velmi zajímavou finanční prémii 10.000,-
Do letošního ročníku se bohužel přihlásil historicky nejmenší počet hráčů a hráček, ale pravidlo "o co méně, o to lépe" se bezesporu naplnilo.
Ten, kdo má rád bowling a přišel si zahrát a nebo jen tak se kouknout, ten se určitě nezklamal.Opravdu se bylo na co dívat.Výkony, které předváděli všichni účastníci turnaje nemohly nechat klidného žádného příznivce této krásné hry.
Už od začátku se začalo velmi ostře bojovat o nejvyšší nához turnaje a zdálo se, že Roman Vrána výkonem 287 si hned v prvním kole cenu ponechá ve svém vlastnictví, ale opak byl pravdou a v druhém kole předvedl Marek Talpa perfect game 300 a 15l sud plze?ského piva byl jeho!
Do finále postoupilo osm hráčů, kteří si to mezi sebou rozdali na součet dvou her.Nejvíce se ve finálových hrách dařilo Milanovi Veselému a součtem 502 bodů se stal zaslouženě vítězem.Nejlepší hráčkou se stala Jana Lébrová s průměrem 200,3 bodů.

VÝSLEDKY A STATISTIKA hand_left.gif

Plná velikost do nového okna
Plná velikost do nového okna
  
© 2004-2019, Bowling Blansko. Všechna práva vyhrazena. | Publikační systém CMS PRO-WEB, design ivosh.com.